Základní informace

ve spolupráci s KTTPU PF UK

zve studenty českých a slovenských právnických fakult na

LETNÍ ŠKOLU INTERPRETACE PRÁVA

která se uskuteční ve dnech 

22. - 29. srpna 2010 

                               Přednášející
Cílem projektu je věnovat se interpretaci práva z různých úhlů pohledu, v přednáškách a seminářích pod vedením prestižních lektorů. Účast zatím potvrdili: Michal Bobek, Bohumil DvořákAleš GerlochBohumil Havel, Josef KotásekKatarzyna KrzyžankováZdeněk Kühn, Filip MelzerRadim PolčákTomáš SobekMichal Šejvl Jan Wintr, předběžně také David Kosař a Jan Tryzna. Sledujte prosím aktuality na webu, postupně budeme přidávat informace jak o přednášejících, tak o tématech.
                                                                   
Program
Stěžejní náplní letní školy bude program akademického charakteru. 
Přesný rozpis přednášek se na stránkách objeví s dostatečným předstihem. 
Součástí programu bude určitě i nějaký ten výlet, v závislosti na počasí, večer počítejte s více-méně volným společenským programem.

Účastnický poplatek
Účastnický poplatek byl předběžně stanoven na 2500, - Kč (příp. € 100) na pokrytí nákladů na ubytování a stravu.

Místo konání
Letní škola se koná v chatě Patejdlova bouda u Špindlerova Mlýna (k
 dispozici je také turistická mapa). Patejdlovka je velice hezká, čerstvě rekonstruovaná univerzitní budova určena k výuce a rekreaci. Pokoje jsou třílůžkové anebo čtyřlůžkové (dvoupatrové 2+2). K dispozici jsou základní hygienické potřeby (ručník, mýdlo, toaletní papír), jakož i společná lednice. Pamlsky si můžete zakoupit v malém bufetu, který nabízí též nepostrádatelné café, dále pak alko i nealko nápoje či nějakou tu zmrzlinu. V budově je také vířivka a sauna, venku nafukovací bazén... Ideální atmosféra pro letní vzdělávání! ;)


Doprava
Doprava do místa konání je individuální. Jestli plánujete jet autem a chcete nabídnout odvoz dalším účastníkům, kontaktujte nás prosím na lsip@society.cz. Parkování je možné zdarma dole v Špindlu (Hlídané parkoviště č. 1, Šp. Mlýn), pro omezený počet aut také přímo u chaty. Ve druhém případě však počítejte s poplatkem 50,- Kč za vjezd do KrNaPu.

Kontakt
S veškerými dotazy se na nás můžete obrátit na adrese lsip@society.cz.
Comments